Źródła sukcesu Exapro

Sprzedaż maszyn używanych Exapro Kup sprzedajPracujemy w 9 językach!

Exapro jest aktualnie dostępne w 9 językach – angielskim, francuskim, polskim, rosyjskim, niemieckim, tureckim, hiszpańskim, włoskim i czeskim. Chcemy by Państwa oferty, tłumaczone na dziewięć języków trafiły do jak największego grona odbiorców. Dzięki temu Exapro jest obecnie jedną z najczęściej odwiedzanych serwisów internetowych oferujących używane maszyny przemysłowe.

Około 400 tysięcy odwiedzin każdego miesiąca

Naszym celem jest znalezienie nabywcy na Państwa maszyny tak szybko jak to możliwe. By zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiej sprzedaży staramy się by nasz serwis był punktem odniesienia dla osób poszukujących używanych urządzeń w internecie. Aktualnie notujemy około 400 000 odwiedzin każdego miesiąca i liczba ta stale rośnie.  Odwiedziny polskiej wersji językowej stanowią ok. 8% wszystkich wizyt – w styczniu 2014 roku odnotowaliśmy 31 000 odsłon z Polski.

Newslettery – ponad 100 tysięcy subskrybentów

W celu jeszcze skuteczniejszej promocji Państwa maszyn wysyłamy miesięcznie ok. 15 newsletterów. Każdy newsletter zawiera wybrane oferty z danej kategorii maszyn i trafia do ponad 100 000 subskrybentów z całego świata.

Aktualnie ponad 50 000 dostępnych maszyn

Exapro jest w stanie pomóc Państwu w sprzedaży maszyn z praktycznie każdego sektora przemysłu. Nie ograniczamy się jedynie do najpopularniejszych sektorów tj.: obróbka metalu, obróbka drewna, plastiku czy też przemysłu poligraficznego, lecz pracujemy także z maszynami do przetwórstwa żywności, maszynami pakowalniczymi, robotami przemysłowymi, maszynami tekstylnymi, a także z maszynami stosowanymi w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym.

Ponad 10 000 sprzedawców maszyn używanych

W naszym katalogu znajduje się aktualnie ponad 50 tysięcy maszyn oferowanych przez ponad 10 000 różnych sprzedawców z całego świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełne spektrum maszyn dostępnych na rynku wtórnym.

20 pracowników – 9 języków do Państwa dyspozycji

Nasz 20-sto osobowy zespół zlokalizowany w stolicy Czech – Pradze codziennie czuwa nad tym by katalog oferowanych przez nas maszyn był aktualny i starannie opisany. Mówimy we wszystkich 9 językach, w których nasz serwis jest aktualnie dostępny. W każdym momencie jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli potrzebna jest pomoc w komunikacji z potencjalnym klientem.

Jeśli chcą Państwo sprzedać swoje używane maszyny Exapro to najlepsze miejsce by to zrobić.

W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt.

Exapro maszyny używane sprzedaż zakup

Odpowiedz

Your email address will not be published.