Współpracuj z Exapro, szybko sprzedaj swoje używane maszyny

Sprzedaż maszyn używanych Exapro Kup sprzedajJeśli są Państwo zainteresowani publikacją ofert sprzedaży swoich używanych maszyn prosimy o skorzystanie z tego formularza – po jego wypełnieniu skontaktuje się z Państwem nasz pracownik i wyjaśni zasady działania Exapro. Pokrótce przedstawiamy je poniżej.

Nasze usługi są przede wszystkim:

– bezpłatne – nasza prowizja jest dodawana do Państwa cen i pobierana jedynie w przypadku sprzedaży maszyny klientowi przysłanemu przez nas (między 10 a 5% od końcowej ceny), umowę o naszym pośrednictwie podpisujemy indywidualnie dla każdego klienta, którego będziemy do Państwa wysyłać,
– bez wyłączności – jeżeli samodzielnie sprzedadzą Państwo daną maszynę, my po prostu usuwamy ofertę z naszego serwisu,
– skuteczne – w każdym miesiącu naszą stronę dostępną w 9 językach odwiedza pomiędzy 400 a 450 tysięcy użytkowników z całego świata,
– globalne – mamy doświadczenie w sprzedaży maszyn na cały świat, zespół posługujący się w sumie 9 językami (polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, czeski oraz turecki) jest do Państwa dyspozycji w przypadku problemów w komunikacji z klientem,
– spersonalizowane – będziecie Państwo w kontakcie ze swoim własnym agentem sprzedaży, który zajmie się promocją Państwa oferty.

Umieścimy oferty sprzedaży w naszym serwisie i postaramy się znaleźć na nie nabywców. Jeśli zajmują się Państwo zawodowo handlem maszynami i posiadają Państwo swoją własną stronę internetową Exapro może na bieżąco aktualizować Państwa ofertę w naszym serwisie według dostępności maszyn na Państwa stronie.

Z racji dużej ilości odwiedzin (400 000 – 450 000 każdego miesiąca) i co za tym idzie ogromnej liczby spływających zapytań nasi agenci filtrują zapytania selekcjonując te od poważnych klientów. Dzięki temu nie tracą Państwo czasu na komunikację z klientami, którzy finalnie nie są zainteresowani zakupem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowaniem swoich maszyn na Exapro prosimy o kontakt. Nasz agent skontaktuje się z Państwem by ustalić szczegóły współpracy.

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem.

 

 

 

Odpowiedz

Your email address will not be published.