Używany mobilny rozdrabniacz M&J 4000M na sprzedaż

rozdrabniacz niszczarka mobilna odpady komunalneJeśli poszukują Państwo rozdrabniacza do materiałów takich jak odpady komunalne, drewno, opony itp. mamy w ofercie idealną propozycję.  Maszyną, którą chcielibyśmy Państwu zaprezentować jest mobilny rozdrabniacz renomowanej duńskej firmy M&J oznaczony modelem 4000m.

Producent jest aktualnie znany pod nazwą Metso Denmark, a wcześniej produkował maszyny pod marką M&J Industries A/S. Firma posiada również swoją filię w Polsce – Metso Minerals z siedzibą w Katowicach.

Informacje o oferowanym rozdrabniaczu M&J 4000M

Niszczarka/rozdrabniacz Metso/ M&J 4000m jest modelem mobilnym. Oznacza to, iż do jego transportu wystarczy ciągnik siodłowy, urządzenie pełni funkcję naczepy. Jest to idealne rozwiązaniu dla tego typu urządzeń umożliwiające ich łatwe i szybkie transportowanie.

Dane techniczne niszczarki M&J 4000M

silnik Catterpillar Diesel – 290 km niszczarka do opon do drewna do metalu
Dwa wałki, każdy wyposażony w 10 noży krążkowych
Prędkość obrotowa: 25 do 55
Obszar pracy:
długość 2420 mm
szerokość 1750 mm

Informacje dodatkowe

Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – na jesieni 2013 dodatkowo został wymieniony program sterujący (PLC) wałami rozdrabniacza na bardziej efektywny – zakupiony oczywiście oryginalny od przedstawiciela Metso w Polsce.

Maszyna jest dostępna natychmiast w cenie 100 000 € netto.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertę używanych rozdrabniaczy na Exapro.

Odpowiedz

Your email address will not be published.