Używana wykrawarka CNC Boschert Compact 1250 Rotation

używana wykrawarka numeryczna CNC Boschert sprzedamPo raz kolejny Exapro ma dla Państwa fantastyczną ofertę sprzedaży używanej maszyny. Tym razem jest to nowoczesna i niezawodna wykrawarka CNC renomowanego niemieckiego producenta – firmy Boschert, model Compact 1250 Rotation. Maszyna została wyprodukowana pod koniec 2009 roku i nigdy nie pracowała przy stałej produkcji. Stan roboczogodzin na dzień 02/04/2014 to zaledwie 16 godzin!

Informacje o producencie

Boschert Gmbh + CO.KG jest znanym producentem maszyn do obróbki blach. Firma została założona 1946 roku i od tego czasu zdołała zdobyć zaufanie klientów na całym świecie. Poza wykrawarkami Boschert produkuje również prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, a także inne specjalistyczne maszyny do obróbki blach. Boschert funkcjonuje w Polsce od połowy lat ’90 co gwarantuje łatwość dostępu do oficjalnego serwisu czy też części zamiennych.

Dane techniczne wykrawarki CNC Boschert Compact 1250 Rotation

sterowanie: Boschert CNC 32060specyfikacja techniczna boschert sprzedam

siła nacisku: 28 t

rozmiar roboczy: 1250 mm x 2000 mm

max. grubość blachy: 12.7 mm

max. ciężar obrabianego elementu: 200 kg

wymiary maszyny:

długość: 4050 mm

szerokość: 5000 mm

wysokość: 2110 mm

waga: 10500 kg

Informacje dodatkowewykrawarka CNC na sprzedaż używana maszyna blachy

Maszyna znajduje się w Polsce w województwie wielkopolskim. Jest podłączona i istnieje możliwość przeprowadzenia testów przed zakupem. Wykrawarka została wyprodukowana pod koniec roku 2009 lecz do tej pory nie pracowała przy produkcji, na chwilę obecną licznik wskazuje 16h włączenia! Na ekranie sterowania ciągle znajduje się folia ochronna, maszyna jest praktycznie nowa.

Maszyna jest sprzedawana z oprzyrządowaniem, w skład którego wchodzi multinarzędzie.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy o kontakt.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą używanych wykrawarek CNC.

Odpowiedz

Your email address will not be published.